Kapat

BIZIMLE İLETIŞIME GEÇIN

Birleşik Krallık(İngiltere)

KRYOLAN CITY LONDON

22, Tavistock Street
Covent Garden
London WC2E 7PY
United Kingdom

Christmas Opening hours
Thu (7th December): 09:30 - 17:00
Fri (15th December): 09:30 - 17:00
Thu (21th December): 17:00 - 20:00
Sun (24th December): 12:00 - 17:00
Mon (25th December) - Tue (26th December): Closed
Wed (27th December): 12:00 - 18:00
Sun (31st December): 12:00 - 17:00
Mon (1st January): Closed
Haritada göster

Açılış saatleri
Pazartesi-Çarşamba: 09:30 - 19:00
Perşembe-Cumartesi: 09:30 - 20:00
Pazar: 12:00 - 18:00

Telefon:
+44 20/7240 3111
Faks:
+44 20/7379 3410

SCREENFACE LONDON

Shoreditch
47 Charlotte Road
London EC2A 3QT
United Kingdom

Christmas Opening hours
Fri (15th December): 10:00 - 17:00
Sun (24th December): 12:00 - 17:00
Mon (25th December) - Tue (26th December): Closed
Wed (27th December): 12:00 - 18:00
Fri (29th December): 17:00 - 19:00
Sun (31st December): 12:00 - 17:00
Mon (1st January): Closed
Haritada göster

Açılış saatleri
Pazartesi-Cumartesi: 10:00 - 19:00
Pazar: 12:00 - 18:00

Telefon:
+44 20/7836 3955
Faks:
+44 20/7836 3944

KRYOLAN UK LOGISITICS

Please note this is not a retail premises

Unit 65, Horndon Industrial Park
West Horndon
Brentwood
Essex CM13 3XL
Birleşik Krallık(İngiltere) Haritada göster

Telefon:
+44 20/7240 3111
Faks:
+44 20/7379 3410
 
KRYOLAN
Kryolan'da biz makyaj yapıyoruz ancak herkes gibi değil. Herkesten farklı olarak biz kendi makyajımızı yapıyoruz.70 yıldır ve üç jenerasyondur kendi işimizi yapıyoruz. Düşünüyoruz, üretiyoruz, formüle ediyoruz. Sadece bir tane gerçek profesyonel makyaj üreticisi var. Sadece bir tane Kryolan var.
EN SON TWEETLER
NEWSLETTER