Kapat

ETKINLIKLER

KONGRES LNE
09 - 10/11/2019

Zachęcamy Was do wzięcia udziału w Masterclass 'Kreatywne iluzje w makijażu' Mimi Choi, który odbędzie się 9 listopada g. 15.30-17.30

Masterclass z Mimi Choi to niepowtarzalna okazja, by z bliska przyjrzeć się powstawaniu niesamowitych makijażowych iluzji. Podczas spotkania Mimi zaprezentuje wybrany look i wyjaśni etapy pracy nad kreatywnym makijażem. Omówi stosowane produkty i techniki oraz zdradzi kilka przydatnych w charakteryzacji trików.

Makijażystka znana na całym świecie z tworzenia niezwykłych makijażowych iluzji. Absolwentka i wykładowca jednej z najlepszych szkół makijażu i kosmetyki w Kanadzie - Blanche Macdonald (Vancouver). Współpracowała z markami takimi jak Make Up For Ever, MAC, Sephora, a obecnie prowadzi warsztaty i pokazy dla marki Kryolan. Charakterystyczny styl i wybitne zdolności plastyczne to jej znaki rozpoznawcze.
İletişim detayları
https://kongres.lne.pl/artykul/warsztaty-masterclass-40K

marta@kryolancitywarszawa.com.pl

Gelecek
aktiviteler

 
KRYOLAN
Kryolan'da biz makyaj yapıyoruz ancak herkes gibi değil. Herkesten farklı olarak biz kendi makyajımızı yapıyoruz.70 yıldır ve üç jenerasyondur kendi işimizi yapıyoruz. Düşünüyoruz, üretiyoruz, formüle ediyoruz. Sadece bir tane gerçek profesyonel makyaj üreticisi var. Sadece bir tane Kryolan var.
EN SON TWEETLER
NEWSLETTER